Czym są szkolenia wstępne?


Udało nam się zdobyć swoją nową pracę. Przeszliśmy pomyślnie przez kilka trudnych etapów rekrutacji i dowiedzieliśmy się właśnie, że udało nam się pokonać sporą konkurencję. Już niedługo rozpoczniemy nowy etap w swoim zawodowym życiu, jednakże przedtem zostaniemy wysłani na specjalne szkolenia wstępne. Czego możemy się po nich spodziewać i jak powinniśmy przez nie przejść, aby nasz przyszły pracodawca przypadkiem nie zrezygnował z zatrudnienia naszej osoby?

Szkolenia wstępne przygotowywane są dla nas. Nie musimy w żaden sposób się nimi przejmować czy jakoś specjalnie się do nich szykować – wszystkiego nauczymy się już na miejscu. Będziemy mogli poznać bardzo dokładnie swoje nowe miejsce pracy. Odkryjemy czekające na nas obowiązki, poznamy wszelkie narzędzia, z których przyjdzie nam potem korzystać i nauczymy się je użytkować. Dowiemy się też, jak mamy dbać o higienę swojej pracy. Podejdźmy do takiego kursu poważnie i przejdźmy przez niego pomyślnie, aby potem na co dzień wykorzystywać zdobytą na nim wiedzę.

Zasady bhp muszą być nam bowiem bardzo dobrze znane. Gdybyśmy nie pozyskali na ich temat żadnych informacji, nie bylibyśmy w stanie właściwie zachowywać się na swoim nowym stanowisku.
Zobacz także: Ekrany PCV i Kurtyny na ekranypcv.pl